Werken bij DSV

Wil jij deel uitmaken van iets dat 75.000 keer groter is dan jezelf?

 

Dat is het aantal collega's dat je zult hebben op jouw reis om de wereld te verbinden en er jouw stempel op te drukken. DSV is een wereldwijde leverancier van transport- en logistieke diensten. We hebben kantoren in meer dan 90 landen en een internationaal netwerk van partners en agenten.

 

Onze organisatie is onderverdeeld in de divisies Air & Sea, Road en Solutions. Binnen Air & Sea bieden we oplossingen voor de meest veeleisende logistieke uitdagingen in zee- en luchtvracht wereldwijd. Binnen Road vervoeren we dagelijks met meer dan 20.000 vrachtwagens goederen naar elke gewenste bestemming in Europa. Binnen Solutions werken we samen met onze klanten om logistieke oplossingen te ontwikkelen die de algehele efficiëntie verhogen en de kosten verlagen.

 

DSV is een financieel zeer gezonde onderneming en heeft meer dan 20 vestigingen in Nederland.

 

Wij geloven dat mensen hun potentieel kunnen bereiken als ze eigenaar worden van hun eigen carrière. Daarom geven we jou alle gelegenheid om precies dat te doen.

Reachtruck driver

As a reach truck driver at our client, you will be responsible for taking product from point A to B. The products may different from customer to customer. Don't worry! You will receive the necessary training from us to work with clamps as a reach truck driver. 

You will be joining a major player in the transport and logistics sector that is strongly committed to the development of their employees. Advancement is absolutely important to us. Does Supervisor, team leader sound like music to your ears. Then you've come to the right place. Are you honky on your reach truck then that's perfect for us.

Are you open to work in a dayshift? Then I am sure you are the right reach truck driver for this job!

Don't wait and apply!

Puurs-Sint-Amands
voltijds
tijdelijke job met optie vast

Assistent-Teamleader in 2 ploegen

 

Voor DSV in Oevel zijn we op zoek naar een assistent teamleader voor de 2-ploegensysteem. Als assistent ploegleider speel jij een cruciale rol in het magazijn! Je neemt de leiding over alle bestellingen en zorgt ervoor dat deze correct en op tijd het magazijn verlaten.

Je wordt tewerkgesteld in een 2-ploegensysteem:

  • Vroege shift: 06:00 - 14:06
  • Late shift: 14:00 - 22:06

Als magazijnbeheerder mag je rekenen op een uurloon van € 16,86, met een ploegenpremie van 7,5% en €8 aan maaltijdcheques per gewerkte dag! Je zult de eerste 4 weken werken met weekcontracten en nadien zijn dit maandcontracten, mits een positieve evaluatie.

Ben jij een ervaren magazijnmedewerker of heb je al een leidinggevende rol vervuld in een andere sector? Dan zijn wij op zoek naar jou! Solliciteer dan nu online of bel naar 014 58 48 94 voor meer informatie! 

 

Oevel
voltijds
tijdelijke job met optie vast

Orderpicker 2 ploegen bij DSV

 

DSV in Oevel is op zoek naar een magazijnmedewerker in 2 ploegen! Je neemt de leiding over alle bestellingen en zorgt ervoor dat deze correct en op tijd het magazijn verlaten. 

Je wordt tewerkgesteld in een 2-ploegensysteem:

  • Vroege shift: 06u00 - 14u06
  • Late shift: 14u00 - 22u06

DSV is snel en correct met zijn feedback waardoor wij jou een snelle opstart verzekeren. Je mag rekenen op een uurloon van €16.44 met 7.5% ploegenpremie en €8 maaltijdcheques per gewerkte dag.

Interesse? Solliciteer nu online en wij nemen binnen 48u contact op met je! 

 

 

 

Oevel
voltijds
tijdelijke job met optie vast
© 2025 Agilitas - Member of Agilitas Group
Algemene voorwaarden Cookiebeleid Erkenningsnummers Homepage